Lucie Faltová

ENERGETICKÉ ČTENÍ aneb příběh Jany a její Mužské a Ženské energie

Před pár dny jsem měla možnost setkat se s inspirativní ženou, kterou budeme nazývat třeba Jana. Jana je podnikatelka, chovatelka koní, terapeutka a vědomá žena, která využívá koně k léčbě svých klientů. Přišla ke mně, aby si nechala načíst svou mužskou a ženskou energii. Bylo to sezení plné objevů a hlubokých vhledů.

Janin život v Mužské energii

Jana je zvyklá táhnout na svých bedrech mnoho úkolů a zodpovědnosti a jako další ženy u nich v rodě má pocit, že musí všechno vydržet a dotáhnout do konce, protože to jinak nedopadne. Je pak z toho přetížená a bolí ji tělo.

Terapie se odehrávala v sedě a po počátečním svolení, že můžu pracovat s její energií, jsem se dotkla Janiny pravé nohy. Téměř okamžitě jsem uviděla velmi aktivní a výbojnou Mužskou energii, která jí ostře a trhavě vystřelovala do různých stran a měla modro-černo-bílou barvu.

„Kdy a kde ve svém životě tuto Mužskou energii používáš nejvíc?“ zeptala jsem se Jany.

„Ráda jedu naplno v práci, ale i v osobním životě, protože mám pocit, že musím,“ odpověděla Jana. „Zastaví mě až bolest, která je pro mě právě ta hranice, že už se mám zamyslet a něco změnit. Ale adrenalin, který mi to zároveň přináší, potřebuju a dělá mi dobře.“

Odhalení Ženské energie

Poté jsem se dotkla plosky její levé nohy. Energie, kterou jsem vnímala teď, byla úplně jiná – oranžová, velmi ženská, projevující se v pravidelných vlnách s občasným výbojem. Cítila se však nevyužitá, přehlížená.

„Jani, co by se stalo, kdyby tvoje Ženská energie převzala roli indikátora, kdy už je potřeba se zastavit a zamyslet se, co je třeba v životě začít dělat jinak? A pomáhala by ti tak předcházet bolesti?“ zeptala jsem se jí.

Jana se na sebe naladila. „Ta moje Ženská část mi to dává vědět dřív, ale já ji ignoruju. Nechci přijít o ten adrenalin a akci. Nechci skončit s aktivitama, které mám ráda a dělají mi dobře,“ odpověděla.

Harmonizace obou energií

Navrhla jsem tedy Janě nový způsob, jak přistupovat ke své energii. „Jaké by to bylo, kdyby jsi rozdělila svou fyzickou a výkonnostní stránku od seberozvoje a spirituality? Fyzická a výkonnostní část by zůstala tvé Mužské energii a seberozvojovou část by měla na starosti tvoje Ženská energie. Bylo by to pro tebe takto schůdné?“

Jana přikývla. „Ano, to bych ochotná byla. To by šlo.“

Když jsem se znovu naladila na její Mužskou energii, cítila jsem, že Mužská energie váhá a ještě čeká na Janino svolení. S Janou jsme tedy ještě jednou prošly a ujasnily si, jak to bude od teď celé nově probíhat a proč. Pak už dala Jana plné svolení své Mužské energii, aby část svých kompetencí a odpovědnosti předala její Ženské stránce.

Obě energie se pak pomaloučku jemně přelily, vyvážily a objaly. Jana to jemně prodýchávala a přímo cítila, jak se v jejím těle vše vyrovnává, ladí a harmonizuje.

Ode dneška má Jana v sobě jasně stanovené, jak rozlišovat mezi seberozvojovými potřebami a chutí do akce a adrenalinu, aby už nemusela pociťovat fyzickou bolest z přetížení.

A co můžete získat Vy?

ENERGETICKÉ ČTENÍ není jen o harmonizaci energií, je to cesta k hlubšímu porozumění sobě samým. Přemýšlíte, jak by mohla tato rovnováha změnit váš život? Nebo máte jiná svá témata, na které chcete náhled?

Proces je to jemný a dosedá si obvykle pár dnů.
Změny se pak dějí ještě dlouhé týdny po sezení, kdy se vše postupně mění a přenastavuje jinak, nově.

Kdykoli budete mít čas a chuť, můžete se ve svých myšlenkách vracet a ladit se na již jednou prožitý pocit propojení, sladění a harmonizace a tak si jej v těle ukotvovat.

Vaše cesta k rovnováze a harmonii začíná tady.
Těším se na vás a na vaše příběhy, které společně rozkryjeme a zharmonizujeme.

Objednat se na Energetické čtení